Stagiair bij NEO: Ingrid Kras

Ik ben Ingrid Kras, laatstejaarsstudent archeologie aan de Universiteit Leiden. In de loop van mijn studie heb ik mij gespecialiseerd in het gebruik van geografische informatiesystemen binnen mijn vakgebied. Door middel van deze systemen kunnen wij landschappen in kaart brengen en analyses uitvoeren die ons helpen om mogelijke archeologische sites te detecteren. Om mijn kennis op dit gebied te verbreden volg ik momenteel de minor geo information aan de VU. Sinds oktober loop ik stage bij NEO waar ik tot het einde van het jaar mee zal lopen. Tijdens mijn stage werk ik mee aan het project rondom het detecteren van vergelingsziekte door middel van satelliet-data. Ik vind het leuk om mijn vaardigheden in praktijk te brengen en hoop tijdens mijn stage nog veel kennis op te doen over het analyseren van remote-sensing data. 

In mijn vrije tijd ga ik graag naar het buitenland om historische plekken te bezichtigen. Zo ben ik afgelopen zomer in Georgië en Azerbaijan geweest. Daarnaast volg ik momenteel ook de minor conservatie en restauratie waarbij ik materialen en restauratietechniek bestudeer.

NEO
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.